Konsola Sony PS4 pro to obecnie najmocniejsza z wersji konsoli dostępna na rynku. Już od samej premiery cieszyła się ogromną popularnością wśród kupujących.

Co ma w sobie konsola Sony PS4 pro?

Sony PS4 pro to już nie tylko odświeżona wersja swojej poprzedniczki, a to przede wszystkim zmiany wewnątrz samej konsoli. Producent w konsoli poprawił zarówno ostrość obrazu jak i zwiększył jej wydajność i moc obliczeniową.

Już w pierwszych testach zaraz po premierze konsola zyskała bardzo dobre oceny. Idealnie radziła sobie z najnowszymi produkcjami gier generując żywe kolory na ekranie i niezwykłą płynność grania.

Jednak gry to nie wszystko, ta konsola to również możliwość odtwarzania filmów w jakości 4K. Jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że aby osiągnąć taki obraz i móc cieszyć się wszystkimi dobrodziejstwami tego niezwykle pożądanego gadżetu musimy posiadać telewizor 4K.

Sklep Sony pozwala również na zainstalowanie w konsoli wielu cieszących się ogromną popularnością aplikacji. Dzięki temu będziemy mieli możliwość słuchania muzyki z najpopularniejszych serwisów muzycznych czy oglądać nasze ulubione seriale z serwisu streamingowego.

Chyba największym obecnie mankamentem tej konsoli jest jej cena, która waha się w okolicy 1600 złotych. Jednak dla fanów tego typu rozrywki z całą pewnością będzie to zakup, z którego bardzo długo będą mogli się cieszyć. Zapewne w najbliższym czasie nie należy się spodziewać znaczących zmian jeśli chodzi o parametry techniczne tego sprzętu, więc posłuży on nam jeszcze przez długi czas.