Telewizory Samsung to przede wszystkim bardzo bogata oferta produktów. Znajdziemy wśród nich telewizory QLED, Premium UHD, Full HD i HD. Znajdą zadowolonych użytkowników wśród osób, kochających duże ekrany. Co jeszcze jest w stanie zaoferować nam firma Samsung?

Flagowce QLED

Znajdziemy w zestawieniu 4 modele, wykorzystujące powyższą technologię. Obok nazwy modelu widnieje dodatkowo literka C lub F, które informują o tym, czy ekran jest zakrzywiony lub płaski. Litera N natomiast potwierdza fakt, że jest to wersja na 2018 rok. Miłośnicy naprawdę wysokiej jakości powinni zwrócić uwagę na najlepszy model, czyli Q9FN, zajmujący jak na razie najwyższe miejsce w hierarchii.

Tryb Ambient

Pozwala na wtopienie się telewizora w tło, kiedy nie jest używany. Ekran wyświetla wzór i kolor powierzchni, znajdujący się za telewizorem. Dodatkowo urządzenie wyświetla godzinę oraz pogodę, a także nawet zdjęcia. Za ogromny plus można uznać również rozwiązanie One Invisible Connection. Prąd, dźwięk i obraz jest dostarczany do telewizora za pomocą jedynie jednego przewodu, co ogranicza ilość kabli i zapewnia bardziej harmonijny wygląd.

Rodzina UHD

QLED jest dla osób z naprawdę zasobnym portfelem – modele te mogą kosztować nawet ponad 25 tysięcy złotych. Ci, którzy nie chcą tyle wydawać na sprzęt powinni zainteresować się telewizorami UHD. Posiadają one funkcję gry, oferując 30 klatek na sekundę. Nie jest to bardzo dużo, jednak zawsze można skorzystać z funkcji upłynniacza. Clean Cable Solutions chowa wszystkie przewody w tylnej obudowie oraz pozwala przeprowadzić je przez dolny otwór w podstawie.