Idealne do pisania tekstów i pracy biurowej, zajmujące mało miejsca na biurku oraz posiadające wiele ciekawych aplikacji. Są to cechy, którymi charakteryzują się monitory Dell.

Wygląd i parametry

Mniej zużytego plastiku do wykonania ramki może i nie przekłada się na większą jakość obrazu, ale na pewno wygląda o wiele lepiej i przyjemnie korzysta się z takich monitorów. Matowa powłoka chroni od odbijającego się światła. Częstotliwość odświeżania wynosi 60 Hz. Daje nam ostry i czytelny obraz, o 16,7 mln kolorów. Mimo to nie męczy oczu, ponieważ zastosowanie flicker free, czyli monitorów bez migotania obrazu przekłada się na większy komfort użytkowania.

Dla kogo?

Na pewno zadowolone z tych produktów będą osoby, potrzebujące komputera do pracy biurowej. Mniej szczęśliwi mogą być gracze, jednak to oni znajdą o wiele lepsze dla siebie rozwiązania.

Złącza

Z boku ekranu znajdziemy huba USB 3.0, porty HDMI 1.4, mDP 1.2 i DP 1.2. Jednak to nie wszystko – za pomocą Display Portu można połączyć ze sobą kilka monitorów, jeszcze bardziej ułatwiając sobie pracę.

Wielozadaniowość

Niektóre programy potrzebują bardzo dużo miejsca ze względu na rozbudowane menu, w dodatku konieczne jest używanie ich razem z innymi, aby praca szła o wiele sprawniej. Na przykład nie ma sensu co chwilę zamykać Photoshopa, żeby skorzystać z InDesign. Moitory Dell to przede wszystkim wielozadaniowość, pozwalająca na korzystanie w tym samym czasie z kilku programów. Pozwala na to przekątna 27 cali, która na jednym ekranie jest w stanie zmieścić nawet 3 do 4 bardziej rozbudowanych programów.